Znane logo. 1. Chupa Chups
18 maja 2015
Czcionka i typografia
22 maja 2015

Zbliżające się święto – Dzień Matki – to jedno z tych wyjątkowych, o których trzeba pamiętać. Święto szczególnie nam bliskiej osoby skłania nas do przemyślenia w jaki sposób w tym dniu ją obdarować. Ukochanej, najważniejszej dla nas osobie – naszej Mamie – chcielibyśmy na pewno sprawić przyjemność, pokazać nasz szacunek, za to że dała nam życie, że nas wychowała, że po prostu jest.

Lovely mother and daughter feeding gooses on the lakePodsuwamy Wam kilka pomysłów na ten dzień, a być może, pomoże Wam to w wyborze 🙂

Miłą niespodzianką dla naszej Mamy będą odwiedziny jej (jeśli nie mieszkamy już razem), spędzenie z nią wspólnie tego dnia, ucieszymy ją idąc razem na zakupy, do kina, teatru, kawiarni, zabierając ją w ciekawe, nowe lub ulubione miejsce.

Jeśli chodzi o podarunki to proponujemy: książkę z ozdobną zakładką, biżuterię, karnet na masaż lub kupon podarunkowy na kosmetyki.Spa and wellness details. Woman hands with manicured nails

Mniej typowym, a bardzo miłym podarkiem będzie kupon na kurs związany z zainteresowaniami Mamy, a może zupełnie coś dla Niej nowego, co pozwoli Mamie spędzać ciekawie wolny czas, np. kurs ceramiki, haftu, fotografii. Jeśli wspomniała kiedyś Wam o takim marzeniu, to macie nieco ułatwione zadanie.

Pamiętajcie, zwłaszcza synkowie, że nawet piękny bukiet kwiatów, ucieszy Mamę, bo kobiety uwielbiają kwiaty, a zazwyczaj rzadko je otrzymują.

Spring TulipsUczcijmy ten dzień i okażmy naszej Mamie miłość, jeśli nawet na co dzień nie potrafimy tego zrobić w odpowiedni sposób.

Wszystkim Mamom i ich dzieciom życzymy mile spędzonego Dnia Matki.

Zespół Drukarni Letica

Rate this post

Komentarze są wyłączone.