Drukarnia » 26 maja. Dzień Matki

Zbliżające się święto – Dzień Matki – to jedno z tych wyjątkowych, o których trzeba pamiętać. Święto szczególnie nam bliskiej osoby skłania nas do przemyślenia w jaki sposób w tym dniu ją obdarować. Ukochanej, najważniejszej dla nas osobie – naszej Mamie – chcielibyśmy na pewno sprawić przyjemność, pokazać nasz szacunek, za to że dała nam życie, że nas wychowała, że po prostu jest.

Podsuwamy Wam kilka pomysłów na ten dzień, a być może, pomoże Wam to w wyborze 🙂

Miłą niespodzianką dla naszej Mamy będą odwiedziny jej (jeśli nie mieszkamy już razem), spędzenie z nią wspólnie tego dnia, ucieszymy ją idąc razem na zakupy, do kina, teatru, kawiarni, zabierając ją w ciekawe, nowe lub ulubione miejsce.

26 maja. Dzień Matki

Jeśli chodzi o podarunki to proponujemy: książkę z ozdobną zakładką, biżuterię, karnet na masaż lub kupon podarunkowy na kosmetyki.

Mniej typowym, a bardzo miłym podarkiem będzie kupon na kurs związany z zainteresowaniami Mamy, a może zupełnie coś dla Niej nowego, co pozwoli Mamie spędzać ciekawie wolny czas, np. kurs ceramiki, haftu, fotografii. Jeśli wspomniała kiedyś Wam o takim marzeniu, to macie nieco ułatwione zadanie.

Pamiętajcie, zwłaszcza synkowie, że nawet piękny bukiet kwiatów, ucieszy Mamę, bo kobiety uwielbiają kwiaty, a zazwyczaj rzadko je otrzymują.

Uczcijmy ten dzień i okażmy naszej Mamie miłość, jeśli nawet na co dzień nie potrafimy tego zrobić w odpowiedni sposób.

Wszystkim Mamom i ich dzieciom życzymy mile spędzonego Dnia Matki.

Zespół Drukarni Letica