Drukarnia » Druk cyfrowy

Druk cyfrowy

W drukarni Letica możesz liczyć na profesjonalną obsługę, kreatywność działu graficznego i wysokiej jakości druk cyfrowy i offsetowy. Żadne zlecenie nie jest dla nas za małe ani za duże, każdy Klient jest ważny.

Zachęcamy do zapoznania się z zakresem naszych produktów i usług.

Drukarnia Letica oferuje szeroki zakres usług poligraficznych począwszy od wizytówek, których potrzebuje każdy z nas, przez , ulotki, foldery, katalogi, segregatory po plakaty, banery i wiele innych. Opracowujemy projekty, przygotowujemy materiały do druku i drukujemy. Staramy się zapewnić Naszym klientom kompleksową obsługę opartą na naszym doświadczeniu i indywidualnych potrzebach każdego klienta.

ZALETY DRUKU CYFROWEGO

1) Realizacja zleceń „od ręki”.
2) Możliwość wydruku już od 1szt.
3) Możliwość druku na wielu różnych podłożach oraz w szerokim przedziale gramatur.
4) Brak konieczności przygotowywania formy drukowej znacząco obniża koszty druku, szczególnie przy nakładach małych i bardzo małych, oraz daje bardzo krótki czas uzyskania pierwszej odbitki.
5) Oszczędności z powodu braku druków próbnych. Pierwsza odbitka schodząca z maszyny jest odbitką nakładową.
6) Każdorazowe odnawianie obrazu drukowego umożliwia personalizację wydruków, np. nadawanie każdej odbitce indywidualnego numeru seryjnego, stosowanie list adresowych (zaproszenia, koperty, bilety).
7) Całkowicie cyfrowa obróbka obrazu daje szereg możliwości, jak np. skalowanie, czy też łatwe i pełne zarządzanie kolorem.
8) Możliwość stosowania wielu kolorów (CMYK)

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Druk cyfrowy najczęściej polecamy klientom w przypadku kiedy zwracają się do nas z PILNYM zleceniem wydruku np. wizytówek, ulotek czy zaproszeń. Jeżeli klient potrzebuje realizacji jeszcze tego samego dnia to wydruk cyfrowy jest najlepszym rozwiązaniem.

Druk cyfrowy proponujemy klientom przy ilościowo małych i średnich zamówieniach gdyż jest to najbardziej ekonomiczna forma.

Jeżeli chcesz nadać numery seryjne, wydrukować indywidualne zaproszenie dla każdej osoby, seryjnie zaadresować koperty itp. to ta metoda spełni Twoje wymagania.

Druk cyfrowy może sprawić, że Twoje kartki świąteczne, zaproszenia, vouchery, dyplomy, certyfikaty itp. staną się naprawdę niepowtarzalne przez możliwość uszlachetnienia danego druku np. folią matową/błyszczącą, lakierem uv, tłoczeniem czy nadaniem niepowtarzalnego kształtu poprzez wysztancowanie lub laserowe wycięcie.

Maksymalny pole zadruku to 440x310mm a gramatura 300g.

Zaawansowane oprogramowanie do zarządzania kolorem i druk na nowoczesnej maszynie Konica Minolta, to gwarancja uzyskania wierności oraz powtarzalności kolorów.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń 500 702 201 lub napisz biuro@letica.pl

DRUK CYFROWY