Drukarnia » Druk offsetowy

Druk offsetowy

W drukarni Letica możesz liczyć na profesjonalną obsługę, kreatywność działu graficznego i wysokiej jakości druk offsetowy i cyfrowy. Żadne zlecenie nie jest dla nas za małe ani za duże, każdy Klient jest ważny.

Zachęcamy do zapoznania się z zakresem naszych produktów i usług.

Drukarnia Letica oferuje szeroki zakres usług poligraficznych począwszy od wizytówek, których potrzebuje każdy z nas, przez , ulotki, foldery, katalogi, segregatory po plakaty, banery i wiele innych. Opracowujemy projekty, przygotowujemy materiały do druku i drukujemy. Staramy się zapewnić Naszym klientom kompleksową obsługę opartą na naszym doświadczeniu i indywidualnych potrzebach każdego klienta.

ZALETY – DRUK OFFSETOWY

1) Wysoka jakość druku
2) Niskie koszty przy dużej ilości druku (wraz z rosnącą ilością nakładu maleje cena).Możliwość druku na wielu różnych podłożach oraz w szerokim przedziale gramatur (do 350g)
3) Duża swoboda w manipulowaniu kolorami w procesie samego druku
4) Możliwość stosowania dowolnej liczby kolorów dodatkowych PANTONE np. złoty, srebrny i inne z palety pantonów, oprócz standardowych kolorów CMYK

Najczęściej stosowana technologia przy dużych nakładach i formatach kiedy czynnik czasu szybkiej realizacji nie ma kluczowego znaczenia. Polecamy głównie klientom którzy szczególny nacisk kładą na perfekcyjne wykonanie.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Przed przystąpieniem do realizacji zlecenia klient może zamówić proof będący dla drukarza maksymalnie zbliżonym obrazem tego, co powinien osiągnąć na maszynie drukarskiej pod względem wierności barw. Służy drukarzowi jako wzorzec do odpowiedniego ustawienia (regulacji) maszyny drukarskiej.

Maszyna offsetowa pozwala na nadruk na bogatym wachlarzu papierów ozdobnych , papierów offsetowych, kredzie i kartonie do gramatury 350g. Świetnie się sprawdza w przypadku ekskluzywnych zaproszeń, kartek okolicznościowych, eleganckich katalogów, broszur czy też prestiżowych teczek firmowych, segregatorów i wszelkich materiałów marketingowych.

Uzupełnieniem oferty offsetowej jest bogaty park maszyn introligatorskich który pozwala na cięcie, falcowanie, sztancowanie, oklejanie czy kaszerowanie. Klient może zdecydować się na nieprzeciętne wykończenie swojego produktu poprzez zastosowanie uszlachetnień takich jak: foliowanie, lakierowanie UV, tłoczenie, cięcie laserowe.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń 500 702 201 lub napisz biuro@letica.pl

DRUK OFFSETOWY