Drukarnia » Praca

Praca

Drukarnia Letica to firma której motorem napędowym jest zespół doświadczonych ludzi dla których praca jest nie tylko źródłem dochodu ale także satysfakcji z tego co robią. Tym co nas wyróżnia na rynku jest wysoka jakość świadczonych usług. Dlatego też nieustannie inwestujemy w naszych pracowników dając im możliwość rozwoju swoich umiejętności poprzez szkolenia i zapewniając im nowoczesne narzędzia pracy.

Co oferujemy w zamian?

  • Zatrudnienie na pełny etat.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, którego górny pułap ograniczać będzie tylko Twoje zaangażowanie w wykonywaną pracę.
  • Wygodne godziny pracy w biurze z dobrym dojazdem w Poznaniu.
  • Komfortowe warunki pracy.

Jeżeli więc uważasz się za osobę z pasją i optymistę, jeżeli cechuje Cię zaangażowanie w to, co robisz i jeżeli pragniesz u nas pracować – prześlij do nas CV wraz z listem motywacyjnym na adres rekrutacja@letica.pl

Prosimy o dołączenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz 883).

Grafik

Miejsce pracy: Poznań

Region: wielkopolskie

Opis stanowiska:

przygotowywanie projektów graficznych na potrzeby klientów (logo, produkty poligraficzne itp.),
skład komputerowy materiałów graficznych,
przygotowanie materiałów do druku,
sprawdzanie poprawności projektów graficznych,
nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu produkcji,
obsługa maszyny druku cyfrowego

Wymagania:

nie interesuje nas Twoje wykształcenie i wiek! Najważniejsze są umiejętności!,
biegła znajomość programów graficznych: InDesign, Illustrator, Photoshop, Acrobat, Corel,
znajomość technik poligraficznych DTP,
umiejętność przygotowania materiałów do druku,
zmysł kompozycyjny i wiedza z zakresu kolorów,
efektywność i szybkość w realizacji powierzonych zadań,
kreatywność, wyczucie estetyki,
skrupulatność, rzetelność, samodzielność, odpowiedzialność

Oferujemy:

twórczą i rozwojową pracę,
dostęp do nowoczesnych narzędzi pracy